PinPoint BV
Dawid Wojciechowski
dodano 10 miesięcy temu

Operator wózka widłowego bocznego Hannover 15E brutto

Kevelaer Niemcy
15  EUR / h
Wyświetleń: 560Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego - Boczny

Lokalizacja: Hanower

Stawka: 15 Euro/godzina

Doświadczenie: Minimum 5 lat doświadczenia jako operator wózka widłowego bocznego

Języki komunikatywne: Angielski lub niemiecki

System pracy: (2/2/2) 2 dniówki, 2 popołudnia, 2 nocki, 3 dni wolne

Opis stanowiska:

Obsługa wózków widłowych typu przedni boczny zgodnie z procedurami bezpieczeństwa.

Przenoszenie towarów i materiałów zgodnie z zleceniami.

Współpraca z zespołem magazynowym w celu zapewnienia sprawnego przebiegu operacji.

Wymagania:

Minimum 5 lat doświadczenia jako operator wózka widłowego (preferowany typ przedni boczny).

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Umiejętność pracy w systemie 2 dniówki, 2 popołudnia, 2 nocki.

Znajomość zasad BHP w pracy z wózkami widłowymi.

Oferujemy:

Stawkę 15 Euro za godzinę.

Zakwaterowanie dostępne za dodatkową opłatą 270 Euro miesięcznie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected] lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem +491735206536

Regulamin portalu Jober.pl

PinPoint BV

Kevelaer, Niemcy
+491735206536
Osoba Kontaktowa