DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Weegree
  • Kontakt: Martyna Morzejko
  • Telefon: 668620085

MIEJSCE PRACY

Wulkanizator / Serwisant Opon

  • Miejsce pracy: Kempten, Niemcy
  • Stawka: od 2000 € netto
  •  Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie zawodowe / prawo jazdy kat. B

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w wulkanizacji, osób lubiących pracować w zespole oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności w kierunku mechaniki samochodowej, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Szeroko rozumiane prace wulkanizacyjne
  • Demontaż i montaż opon
  • Wymiana kół w pojazdach do 3,5 tony
  • Prace naprawcze, np. wyważanie kół, konserwacja opon
  • Mycie i magazynowanie kół
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Obsługa elektronarzędzi stosowanych w branży motoryzacyjnej

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń charakterystycznych dla warsztatu
  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy
  • Dobra kondycja fizyczna i chęć do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bezkonfliktowość

Dodatkowymi atutami będą:

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy
  • Samochód na wyjazd

 Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę od 12€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie ZAPEWIONE PRZEZ NAS
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.