• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pin Personal
  • Kontakt: Zuzanna Materlik
  • Telefon: 015154135964
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Dla naszego stałego klienta poszukujemy:

Monterów mebli bez znajomosci jezyka niemieckiego

Miejsce pracy : południowe Niemcy

Nasza najnowsza oferta dla monterów mebli!

Praca od poniedziałku do piątku, a w soboty kurs języka niemieckiego!

Kurs jest w zupełności bezpłatny! Dodatkowo płacimy Ci w tym dniu tak, jakbyś był w pracy!

Dodatkowo każdego pracownika po 6 miesiacach przejmuje nasz klient do siebie!

Ilość miejsc pracy: 40

Zadania:
  • Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta,
  • Wnoszenie mebli do domu klienta,
  • Prace montażowe,
  • Prace demontażowe,
  • rejestracja reklamacji.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach,
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany.
Oferujemy:
  • Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Darmowy kurs języka niemieckiego,
  • Wynagrodzenie według taryfy + dieta

Organizujemy także zakwaterowanie!