DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 091 8299 222
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy
Elektryk / Elektronik przemyslowy lub Mechatronik (m/k/d)

MIEJSCA PRACY: południowe Niemcy, okolice Kempten  WYNAGRODZENIE początkowe: od 17,50 Euro za godzinę + dodatek mieszkaniowy do kwoty 350,00 euro miesięcznie

Elektryk przemysłowy/ mechatronik na południe Niemiec

Kempten (Allgäu)

Obowiązki

  • Montaż wiązek kabli elektrycznych w urządzeniach, oraz ich podłączanie zgodnie ze schematami elektrycznymi oraz podpiecie silnika elektrycnego 3 x 380 V.
  • Mocowanie elementów mechanicznych
  • Kontrola jakości i funkcjonalności po montażu stanowiska diagnostycznego

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie elektryki /elektroniki / mechatroniki
  • Uprawnienie SEPa do 1 KV
  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • Montaż malych szaf seterowniczych
  • Wykonywanie prac mechaniczno-montazowych
  • Gotowość do pracy w trybie jedno i dwuzmianowym
  • Wiedza techniczna i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna / podstawowa znajomość języka niemieckiego wymagana(minimum A2 – B1)

Oferujemy

  • Wsparcie polskojęzycznej osoby kontaktowej, pomoc w załatwieniu formalności,
  • Oferujemy organizacje zakwaterowania
  • Niemieckie ubezpieczenie ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony obejmująca dodatki za nadgodziny i dni świąteczne, bank / konto czasu pracy, platny urlop
  • Praca stala w jednym miejscu pracy na rewelacyjnych warunkach
osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku polskim lub niemieckim