DAAR Personal
Paweł Miążek
dodano 19 dni temu

Operator CNC

Kassel Niemcy
3000-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 121Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata
DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 10 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Opis stanowiska:

  • Nasz Klient w Dohlau trudniący się produkcją m.in drzwi oraz okien poszukuje obecnie osoby do obsługi maszyn CNC. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za frezowanie małych części po uprzednim ich zaprogramowaniu na podstawie rysunku technicznego. Są to małe części, na które zlecenia często się zmieniają

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikacje w miejscu pracy( zwłaszcza sprawy techniczne)

- Umiejętność programowania na sterowniku Heidenhain

- Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wymiana narzędzi

- Doświadczenie zawodowe jako Frezer maszyn CNC

- Samochód na wyjazd do pracy

- Dyspozycyjność do pracy w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji , kwalifikacji i doświadczenia uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • wsparcie polskiego biura respektowane prawo do urlopu pomoc w znalezieniu zakwaterowania - opłaca pracownik
  • Brak Zeitkonta
  • Premie dla najlepszych pracowników
  • Dodatki urlopowe i świąteczne

Mile widziane certyfikaty oraz ukończone kursy z zakresu obsługi maszyn CNC

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 01515983755(także Whatsapp) lub e-mail

Regulamin portalu Jober.pl

Weimar, Niemcy
015155983755
Osoba Kontaktowa