Katarzyna Machnik
dodano 13 dni temu

Kierowca CE/ Plandeka + wózek widłowy/ ok Kassel

Kassel Niemcy
2600-2700  EUR / m-c
Wyświetleń: 69Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Kierowca C + E PLANDEKA + WÓZEK WIDŁOWY ( okolice Kassel; System: 2/2, 2/1, 3/1 )

Zakres obowiązków kierowcy:

 Jazda na trasach dalekobieżnych po Niemczech

 Jazda naczepą typu: Plandeka

 Transportowany towar: zależny od zlecenia otrzymanych przez firmę

 Bezpieczne przewożenie towarów zgodne z przepisami

 Udział w załadunkach, rozładunkach towaru za pomocą wózka widłowego podwieszonego z tułu pojazdu lub zwykłego wózka widłowego paltowego

 Praca możliwa w opcji 2/2, 2/1, 3/1

Wymagania firmy:

 DOŚWIADCZENIE: Wymagane na stanowisku kierowcy zawodowego C+E oraz dodatkowo w obsłudze wózka widłowego

 JĘZYK: angielski lub niemiecki komunikatywny

 UPRAWNIENIA: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E + kod 95

 MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA: ADR

 Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym

Firma oferuje:

 Umowę o pracę na warunkach niemieckich

 WYNAGRODZENIE:

 110 € brutto /dzień

 40 € netto diety / dzień

 Dodatek za ADR : 25 € brutto / tydzień

 Dodatek za jazdę powyżej 8 godzin jazdy - 15,00 € brutto / za dzień

 Sobota dodatkowa płatna (powyżej 7 godzin jazdy ) - 110,00 € brutto

 Dodatek za wózek widłowy: 6 € brutto/ dzień

 Dodatek do paliwa: 50 € netto

Łączny szacowany zarobek:

 Dla systemu 2/2: 1700 – 1800 netto

 Dla systemu 2/1: 2100 – 2500 netto

 Dla systemu 3/1: 2600 – 2700 netto

 Dostęp do zaplecza socjalnego + parking

 Stabilną pracę

 Niemieckie świadczenia socjalne: składki na niemiecką emeryturę, dodatek Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne

 Urlop w wymiarze 2 dni / msc

Regulamin portalu Jober.pl

Certus Recrutment

Wrocław, Polska
+48 797 774 725
Osoba Kontaktowa