Rekruter Ideal
dodano około miesiąc temu

KOMISJONER W HURTOWNI OPON – PEŁNE WSPARCIE I BEZPIECZNA PRACA ZA GRANICĄ

Kassel Niemcy
2550-2800  EUR / m-c
Wyświetleń: 170Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Miejsce pracy: okolice Kassel
Wynagrodzenie: 2550 – 2800 euro brutto miesięcznie

Jeśli myślisz o pierwszym wyjeździe do pracy w Niemczech, wiemy, że to może być duży krok. Rozumiemy, jak wiele pytań i obaw może pojawić się na tej drodze. Dlatego jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać na każdym etapie — od planowania wyjazdu po codzienne życie na miejscu. Zapewniamy komfortowe warunki pracy i zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego zespołu, który zawsze będzie obok, gdy tego potrzebujesz.

Twoje zadania:

  • Praca na wysokości do 3 metrów
  • Rozładunek zamówień i praca zgodnie z instrukcjami

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrego wzroku i sprawności fizycznej
  • Zaangażowania, dokładności i odpowiedzialności
  • Chęci do długoterminowej pracy i gotowości do pracy zespołowej

Co oferujemy?

  • Bezpieczne zakwaterowanie – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i balkonami, w pełni wyposażone, abyś czuł się jak w domu
  • Wsparcie polskojęzycznego zespołu – nasi brygadziści i koordynatorzy są dostępni, aby pomóc Ci w każdej sytuacji, a nasz koordynator dostępny jest całodobowo
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie – Twoje zdrowie jest dla nas ważne
  • Pomoc w organizacji dojazdu – pomożemy Ci zorganizować bezpieczną podróż do Niemiec, a także zapewnimy transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Terminowe wypłaty i możliwość zaliczek – abyś mógł poczuć się stabilnie i pewnie finansowo

Dodatkowe wsparcie i premie:

  • 100 EUR netto za polecenie nowego pracownika
  • 125 EUR brutto za funkcję kierowcy firmowego busa
  • 207 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)
  • Płatne dni świąteczne według niemieckiego kalendarza
  • Możliwość zmiany lokalizacji pracy (ponad 30 miejsc w Niemczech) – jeśli będziesz chciał spróbować czegoś nowego
  • Szkolenia i rozwój – jeśli masz ambicje i chcesz awansować, pomożemy Ci się rozwijać i przejść na stanowisko lidera lub brygadzisty

Gwarantujemy Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, jak ważna jest pewność zatrudnienia, szczególnie kiedy pracujesz za granicą. Dlatego dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie i komfort. Razem możemy budować lepszą przyszłość!

Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę w Niemczech z pełnym wsparciem!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ideal Work Germany

Warszawa, Polska
799355540
Osoba Kontaktowa