Magda
dodano około miesiąc temu

Operator wózka widłowego 17 €/h + darmowe zakwaterowanie

Karlsruhe Niemcy
17  EUR / h
Wyświetleń: 247Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obowiązki:

  • Obsługa wózka - bocznego do 9 m

  • Komisjonowanie autoteili (do 20kg)

  • Rozmieszczanie i układanie palet/koszów

  • Kontrola towarów pod względem ilości

  • Skanowanie

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy

  • Inne prace charakterystyczne dla danego stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator wózka bocznego wysokiego składu, min 2 lata (warunek konieczny)

  • Aktualne uprawnienia UDT lub niemieckie na wózki widłowe (warunek konieczny)

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy

  • Auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Stawka 17,00 € brutto/h

  • Zakwaterowanie w pokojach  2-osobowych - bezpłatne

  • Wszystkie świadczenia wynikające z faktu posiadania umowy o pracę

  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu

  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową (składki odprowadzane do ZUS, podatki odprowadzane w Niemczech)

Dodatkowe informacje

  • Praca dla par lub teamów, pod warunkiem że wszyscy maja uprawnienia i wymagane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na to stanowisko!

Regulamin portalu Jober.pl

Go2Work

Wrocław, Polska
730885555
Osoba Kontaktowa
Magda