DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 700-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Agencja Rekrutacyjna
  • Kontakt: Agnieszka Möller
  • Telefon: 0049 15735497104
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Karlshagen
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kelnerka

Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kelner/ka (Usedom)
Usedom

Miejsce pracy: Karlshagen / Usedom /Mecklenburg-Vorpommern

Obowiązki

  • Obsługa gości

Wymagania

  • Mile widziana podstawowa znaj. języka niemieckiego
  • mile widziana znaj. j.angielskiego

Oferujemy

  • praca sezonowa do 31.10.21
  • wynagrodzenie w czerwcu 1600,-€ netto, od lipca 1800€ netto (około 2700 €brutto) + napiwki
  • praca na pełen etat. /40 h tyg.
  • możliwe nadgodziny-wypłacane co tydzień lub co miesiąc
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • zakwaterowanie opłaca pracodawca
  • wyżywienie gratis
  • możliwy zwrot kosztów powrotu do domu

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

[email protected]

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".