• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work Service GmbH Leipzig
  • Kontakt: Martin Dolny
  • Telefon: 004915158035790
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Firma Work Service GmbH z siedzibą w Leipzig poszukuje od zaraz pracownika na stanowisku Rekruter  do pracy na terenie Niemiec (miejsce pracy: Köln lub Worms)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI DYSPONENT

Miejsce pracy: Kolonia (Niemcy), Worms (Niemcy)

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielna koordynacja  procesu rekrutacji: prowadzenie działań searchowych, zamieszczanie ogloszen o prace, selekcja CV, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, badanie kompetencji kandydatów;

  • Ścisła współpraca z kierownikami i pozostałymi członkami działu rekrutacji w celu zapewnienia najwyższej jakości rekomendowanych kandydatów;

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, biurami karier;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz,

  • Prace administracyjno - biurowe zwiazane z zarzadzaniem personelem

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe lub minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomości procesow rekrutacyjnych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielnosc, rzetelnosc, komunikatywnosc  i umiejętnosc współpracy w zespole

  • znajomosc programów MS Office

  • doświadczenia w pracy w dziale rekrutacyjnym - dodatkowy atut

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • gotowosc do relokacji na teren Niemiec (Köln lub Worms)

  • mozliwosc zatrudnienia osob bez doswiadczenia (wowczas warunek konieczny: bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego)

  • dodatkowy atut : znajomosc programu L1

OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, terminowosc wyplat

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne i socjalne)

  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania

  • Wsparcie merytoryczne i szkolenia wprowadzajace

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

  • Prace OD ZARAZ!

  • Przyjazne, zyczliwe i sympatyczne srodowisko pracy