PILNIE ZATRUDNIMY 4 ELEKTRYKÓW/ELEKTROMONTERÓW OD 07.01.2019 W KOLONII

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ideale jobs GmbH
  • Kontakt: ideale jobs GmbH
  • Telefon: 0049 2234 9276 153
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Niemiecka Firma ideale jobs GmbH zatrudniajaca aktualnie ponad 100 fachowów pilnie zatrudni kandydatów na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter (4osoby)

Miejsce pracy: Köln i inne lokalizacje

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej,
  • układanie tras kablowych,
  • montaż gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • wykonywanie przyłączeń instalacji elektrycznej

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:www.ideale-jobs-gmbh.de

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: Ideale Jobs GmbH Polska