MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Praca od zaraz na niemiecka umowe na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich                                                                                              podwykonawcow.Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja podmiejska Köln poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik / Mechatronik

Miejsce pracy: Kolonia, lub Berlin lub Bayern Niemcy

DARMOWE ZAKWATEROWANIE (koszty przejmuje pracodawca. mozliwy SYSTEM 3/1: 3 tyg pracy i tydzien wolny lub od pon do pt (i 4-5 dni na zjazd)

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doswiadczenia napraw blacharskich i lakierniczych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa autobusów
  • diagnostyka

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3000€ Bruto (17 EUR/h)  po 3 mies podwyzka na 19€ w Köln
  • w Berlinie 13-14€ a na Bawarii 15-16€
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich

  • świadczenie urlopowe. wyplata za nadgodziny i dodatki
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

[email protected]gmx.de

(prosze z dopiskiem Mechanik Köln)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”