• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-2 700 EUR/m-c
  • Firma: EU Workers
  • Kontakt: Natalia Kocjan
  • Telefon: 798449668
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca krajowy C+E

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy C+E-2600E+diety, bezpłatny pokój

Miejsce pracy: okolice  Kolonii

Opis stanowiska:

-transport towaru tandemem po Niemczech

-codzienne powroty na bazę

-praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy 2600 Euro + diet

-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne

-bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

-doświadczenie w prowadzeniu zestawu z tandemem

-prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

-karta kierowy

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

-dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected] wpisując nr referencyjny tandem/Kolonia

Nr tel.: +48 503 931 111 lub +48 798 449 668

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.