• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 500 EUR/m-c
  • Firma: JOB-NET
  • Kontakt: Iwona Wolanin
  • Telefon: +48 576874299
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

 Stolarz

Rozpoczęcie pracy : od zaraz !

ZADANIA :

-obróbka drewna,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
- budowa kuchni domowych

-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

 - Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
 - Wykształcenie zawodowe lub średnie w danym kierunku
 - Doświadczenie zawodowe min. rok
 - Umiejętność czytania rysunku technicznego
 - Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
 - Prawo jazdy kategorii B oraz własny środek transportu mile widziane

 Oferujemy:

-umowę o pracę na niemieckich warunkach,
-ubezpieczenie zdrowotne,
-podjecie zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu

Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami przez portal lub mailowo na adres [email protected]
Proszę o przesłanie swojego CV, rekrutacja tylko na podstawie CV.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Pozdrawiam
JOB-NET