DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 100-2 500 EUR/m-c
  • Firma: MatchMaker
  • Kontakt: Emilia MatchMaker
  • Telefon: +48666887966
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

Dla jednego z naszych zaufanych Klientów poszukujemy kucharzy do Hotelu. Jest to renomowany Hotel 3-gwiazdkowy w dogodnej lokalizacji blisko polskiej granicy.

Szczegóły:

Rozpoczęcie współpracy: od zaraz / termin do ustalenia

Zakończenie współpracy: zatrudnienie długoterminowe

Lokalizacja: 07745 Jena, Niemcy

Zakres obowiązków:

-Przygotowywanie dań z kuchni narodowej

-Przygotowanie dań zimnych i ciepłych

-Przygotowanie dań A la carte

Od kandydata oczekujemy:

-Doświadczenia na stanowisku kucharza w restauracjach, hotelach lub innych obiektach gastronomicznych

-Umiejętności do przygotowania różnorodnych potraw

-Znajomości języka niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka 14e brutto

- Zapewnione zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

- Stabilne zatrudnienie w renomowanym Hotelu na umowie niemieckiej

- Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności kulinarnych

- Wsparcie podczas procesu rekrutacji