BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Kinga Zubrowska
dodano 11 dni temu

PRACA NIEMCY- Elektromonter / Monter (branża fotowoltaiczna)

Ingolstadt Niemcy
do  50000  EUR / rok
Wyświetleń: 108Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Niemiecka firma zajmująca się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk/ Elektromonter (branża fotowoltaiczna)

Miejsce pracy: 85049 Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: Do 50.000€ rocznie+ premie

Zadania:

• Montaż i uruchomienie systemów fotowoltaicznych,

• Prace związane z instalacją elektryczną,

• Montaż i uruchomienie skrzynek ściennych,

• Programowanie i uruchamianie systemu KNX („inteligentny dom”),

• Podłączanie szafy sterowniczej,,

• Tworzenie schematów obwodów,

• Przygotowanie listy zamówień.

Wymagania:

• Doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych,

• Mile widziane wykształcenie jako elektryk instalacji elektrycznych, ,

• Odpowiedzialny i niezależny sposób pracy,

• Język niemiecki na poziomie dobrym, komunikatywnym.

• Prawo jazdy B, B+E.

Gwarantujemy:

• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę,

• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

• Elastyczny czas pracy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 3000€ rocznie,

• Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „FOTOWOLTAIKA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Regulamin portalu Jober.pl

Ostrołęka, Polska
888917785
Osoba Kontaktowa
strona www:
pracownicybudowlani.pl