MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych
Praca od zaraz na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez polskich  podwykonawców. Nasze działania nie maja żadnego wpływu na umowę o prace.
Niemiecki autoryzowany serwis samochodów ciężarowych obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Hoyerswerda, Niemcy (DARMOWA KWATERA)

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego: komunikatywny w zawodzie mechanika do komunikacji na warsztacie
  • wykształcenie w zawodzie mechanika
  • minimum roczne doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych
  • długoletnie doświadczenia napraw i diagnostyki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa i diagnostyka samochodów ciężarowych

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: od 2800 € do 3000 € brutto w zależności od klasy podatkowej, nadgodzin i doświadczenia (podwyżka po okresie próbnym)
  • stawka godzinowa 16 euro brutto na godzinę
  • możliwa praca w 2 systemach (40h w tyg. wczesne i późne zmiany LUB system 3/1, czyli 3 tyg. pracy po 55h i 1 tyg. wolnego)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwe nadgodziny płatne 25% extra
  • nie ma ograniczeń wiekowych, stawiamy na długoletnie doświadczenie zawodowe
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Prosze o CV z dopiskiem 'Mechanik Hoyerswerda'

na [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”