SPAWACZ TIG 16 EURO NETTO/GODZ. (DIETA+STAWKA)+KWATERA OPLACONA.NIEMIECKA UMOWA O PRACE.PRACA OD 14 STYCZEN 2019.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zatrudnimy   SPAWACZY  TIG 141 na stal czarna i biała.
Zatrudniamy na Niemiecka Umowe o Pracę + wszystkie świadczenia niemieckie.

Praca od 14.01.2019 ,  21.01.2019  i w kolejnych Tygodniach.
Miejsce Pracy:  Rheinberg,  Holzminden ,  Brunsbutel.

STAWKA:
od 12,03  EUR  do 13 EUR  brutto/godz. + Dieta 50 euro netto/dzien przepracowany.
Do STAWKI  dochodza procenty z igz czyli: powyżej 41 godziny w tygodniu płatne 25% wiecej,
za soboty 25% więcej, za niedziele 50% wiecej.

Ilość przepracowanych godzin w tygodniu od od 50 do 60 tygodniowo.
Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA!! Pokoje 1 lub 2 osobowe.

Pracownikom przysługuje 2 dni urlopu w miesiącu płatnego.

Możliwość wyrobienia certyfikatów przez FIRMĘ.

WYMAGAMY: niemiecki komunikatywny  + doswiadczenie min. 3 lat w branzy+ wlasne auto.

ZADANIA:

Spawanie rurociągów Do spawania rury  25 % pod rtg!!
Potrzebne SCC016   lub VCA.  Pracodawca pomaga w wyrobieniu SCC i VCA.

Ważne certyfikaty 141 ponadpodstawowe z pozycją HL045 na rure czarną i białą,
ewentualnie na grupe  fm6 gdzie czarna wchodzi w białą na jednym certyfikacie.

APLIKACJE CV:

www.rekrutacja.kozow.eu   Email: [email protected]   T: +48 515 526 657