dodano ponad 2 lata temu

Opiekun/Opiekunka osób starszych w domu opieki ( Niemcy )

Holzminden Niemcy
Wyświetleń: 149Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Aktualnie poszukujemy kandydatów do zespołu domu seniora jako Opiekun/-ka osób starszych

W Niedersachsen ( 37**3 )

Masz doświadczenie w opiece nad Seniorem? Praca w 'opiece 24h' jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i chciałabyś/chciałbyś mieć w końcu też czas tylko dla siebie i znasz język niemiecki w stopniu zaawansowanym

Jeśli teraz jest ten moment, kiedy należy coś zmienić i podjąć nowe wyzwanie - to zapraszamy do kontaktu, bo właśnie odważnych ludzi szukamy.

  • Pflegehelfer / Opiekuna/-ka osób starszych w domu spokojnej starości ( m/k/d) z językiem niemieckim.
  • prosimy aplikować tylko ze znajomością języka niemieckiego na poziomie min.B1
  • potwierdzenie szczepienia na covid 3 dawki lub 1 dawka Johnson & Johnson

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • podawanie posiłków
  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
  • spacery

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( mile widziane osoby które wykonywały prace w domu seniora )
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe lub co najmniej na 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Auto i prawo jazdy
  • CV w języku niemieckim jest mile widziane
  • Świadectwa pracy / Referencje od podopiecznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca możliwa od zaraz
  • stałe, stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie BAV
  • długoterminowe zlecenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • bezpieczne miejsce pracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • do 30 dni urlopu
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika
  • Możliwość zrobienia Ausbildung/Edukacji medycznej od 09/2022 lub 09/2023 w kierunku Altenpfleger, Pflegehelfer*in.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv wraz ze świadectwem pracy

Regulamin portalu Jober.pl

Leadivio

+48 662 714 217
Osoba Kontaktowa
Leadivio
strona www:
www.leadivio.com