• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DAAR Personal Service GmbH
  • Kontakt: Ewa Karolak
  • Telefon: 729452001
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz MAG - konstrukcje stalowe

Hohentengen

Obowiązki

  • spawanie metodą MAG 135
  • wysoka precyzja i estetyka spawania
  • inne, charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy  w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 22,15 € / h (brutto)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w regionie Badenia-Wirtembergia (D79801 Hohentengen)