PRODUKCJA SZLACHETNEJ WŁÓCZKI → IDEALNA PRACA DLA KOBIET → BEZ JĘZYKA!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Miejscowość

Hohenhameln, Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca przy produkcji szlachetnej włóczki
  • Pakowanie
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania stanowiska

  • Podstawowa znajomość j.niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do pracy na jedną zmianę
  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku. 7:00 do 16:00)
  • Możliwość pracy w sobotę! (nieobowiązkowo)
  • Zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 9,96€ brutto/h + 8€ netto diety dziennej