DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • sprawdzenie umiejętności podczas dnia próbnego,
  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • kontrola jakość,
  • wsparcie linie produkcyjnej i montażowej,
  • praca w systemie 4 brygadowym (tzw. Rollende Woche),
  • praca od poniedziałku do niedzieli (weekend wypada w różne dni tygodnia).

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomosc języka niemieckiego (B1 warunek konieczny),
  • przyjazd na dzień próbny,
  • doświadczenie pracy na w/w stanowisku,
  • mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie na stanowisku; montaż/produkcja -12,16 €/h brutto + dodatki zmianowe,
  • wynagrodzenie na stanowisku; pakowanie - 10,62€ brutto/h stawka rosnaca do 12,21€ brutto/h,
  • 108€ netto diety za każdy przepracowany miesiąc,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • darmowe zakwaterowanie
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • stała praca w renomowanej firmie.