DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 800-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Optime Pro GmbH
  • Kontakt: Marcin Krawczyk
  • Telefon: +49 15214549574
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz budowlany

Długotrwała stabilna praca w Niemczech przez cały rok.

Szukamy pracowników (bez problemów alkoholowych), którzy mają pojęcie o szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu oraz ocieplaniu budynków i elewacjach.

        MALARZ–Tapeciarz-Ociepleniowiec

Opis stanowiska:

·        przygotowywanie ścian pod malowanie,

·        szpachlowanie, szlifowanie, obklejanie, malowanie,

·        tapetowanie Malervlies albo Rauhfaser,

·        przygotowanie elewacji pod ocieplenie,

·        ocieplanie steropianem bądź wełną,

·        naciąganie kleju i siatki, listwy, narożniki,

·        Tynkowanie, malowanie

Wymagania:

·        kwalifikacji zawodowych, minimum 2-3 lat doświadczenia;

·        komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

·        prawo jazdy kategori B;

·        dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

·        plusem jest doświadczenie w pracy w Niemczech

Oferujemy:

·        stabilną pracę przez cały rok

·        pracę bez polskich pośredników;

·        niemiecki Pracodawca - niemiecka umowa

·        wszystkie świadczenia socjalne;

·        składki emerytalne. Emerytura niemiecka

·        niemieckie ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika oraz dla jego rodziny

·        bezpłatne zakwaterowanie dla pracujcych; dobre warunki mieszkaniowe

·        tygodniowe zaliczki

·        dojazdy do pracy autem firmowym lub korzystanie z własnego (odpłatnie);

·        dodatek dla kierowcy do 80€.

·        płatny urlop + dodatek urlopowy i świąteczny;

·        dodatki za nadgodziny i dodatkową pracę

·        bezpłatne ubranie robocze;

Jeśli masz pytanie, to wyślij nam SMS podając numer telefonu, na pewno oddzwonimy.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń:

+49 152 145 495 74

+48 579 189 504