DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Concept Plus
  • Kontakt: Concept Plus
  • Telefon: 814400972
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Miejsce pracy: Herzlake (Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
  • Przygotowanie do transportu
  • Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Oferujemy:

  • Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 100 €) po przepracowaniu pełnego miesiąca (obowiązuje do 15.12.2021 włącznie)
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
  • Zatrudnienie na dłuższy czas
  • Praca na jedną zmianę 6:00-15:00
  • Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
  • Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód mile widziany

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

[email protected]