DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Sepona GmbH
  • Kontakt: Daniela Jamrozy i Joanna Łuczak
  • Telefon: +49 341 22 45 88 30 lub +49 151 1612 4602
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Sepona  GmbH - jesteśmy agencją pracy tymczasowej zatrudniającą fachowców z różnych branż, głównie budowlanej, a następnie oddelegowywaniem ich do naszych zaufanych klientów na terenie całych Niemiec.

Obecnie dla naszego klienta  poszukujemy:

ELEKTRYKÓW/ELEKTROMONTERÓW/POMOCNIKÓW

chętnych do wyjazdu od: maj .2022

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe  plus diety za każdy przepracowany dzień, ustalane po zapoznaniu się z dokumentacją   Dodatki świąteczne i urlopowe, po okresie próbnym od 150 do 300 euro
  • Punktualne wynagrodzenie, 20 każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
  •  Niemiecką umowę o pracę z polskim tlumaczeniem
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  •  Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie nr identyfikacji podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowy
  •  Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
  • Premia za polecenie pracownika - do 600 € Netto

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w budynkach mieszkalnych  (montaż tras kablowych, podłączanie włączników i gniazdek)

Wymagania:

     doświadczenie na w/w stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • sprawność fizyczna
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • punktualność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • własny samochód mile widziany

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

BIURO POLSKA +48 (62) 7205159

lub przesłać nam swoje CV  na adres [email protected]

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Sepona GmbH, Jacobstr.3, 04105 Leipzig.