DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AFZ Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: AFZ Group
  • Telefon: +48 58 500 00 31
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.  Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Niemcy/ Henstedt-Ulzburg

Nr. Ref. LOG.NIEM.001

Pracownik magazynowy z uprawnieniami na wózki widłowe

Magazyn: branża budowlana i przemysłowa

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja i dostarczenie towaru
  • Czynności magazynowe
  • Transport towarów za pomocą wózków przemysłowych, np. wózków widłowych
  • Prosta dokumentacja skanerem ręcznym

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach pracodawcy niemieckiego
  • Stawkę €12,00 brutto / godz. Praca w święta i niedziele jest dodatkowo płatna (100%, 50%). Wynagrodzenie zostanie przelane na konto bankowe najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca.
  • Możliwość zaliczki po przepracowanym tygodniu (€200)
  • 165 godz./miesiąc, praca na 2 zmiany
  • Zakwaterowanie:  pokój jednoosobowy - 13 Euro/dzień, pokój dwuosobowy - 10 Euro/dzień. Komfortowe apartamenty wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i Wi-Fi. Jeśli miejsce pracy nie znajduje się w bliskiej odległości, pracodawca zapewnia transport (skuterem – koszt €20 miesięcznie).
  • Zwrot kosztów dojazdu przy użytkowaniu własnego auta w wysokości 0,30 Euro/km za drogę tam i z powrotem, maksymalnie do 15 km/dzień
  • W razie potrzeby ubezpieczenie medyczne (dla osób nie pracujących wcześniej w Niemczech możliwość tańszego ubezpieczenia przez pierwsze 3 m-ce)
  • W razie potrzeby pomoc w wyrobieniu numeru identyfikacji podatkowej
  • Obuwie ochronne S2 (45 euro zostanie potrącone z pierwszej pensji)

WAŻNE: Obowiązek wykonania testu na COVID-19 co najmniej 48 godzin przed przyjazdem do Niemiec z zagranicy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim z zaznaczonym nr ref. w temacie wiadomości na adres: [email protected]

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że: http://www.afzgroup.eu/zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-kandydata/

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AFZ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną na stronie internetowej AFZ Group sp. z o.o.”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.