DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobs Plus
  • Kontakt: Jobs Plus
  • Telefon: 730111926
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Aktualnie dla naszego klienta, właściciela rodzinnego, czterogwiazdkowego hotelu w Niemczech poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

 

POKOJÓWKA/OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Miejsce pracy: Niemcy (Heimbuchenthal)

 

Do twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

·         sprzątanie pokoi i pomieszczeń hotelowych

              

Od kandydatów oczekujemy:

·          znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

·         podstawowego doświadczenia w branży gastronomiczno-hotelarskiej

·         czynnego prawa jazdy kat. B

·         motywacji i chęci do pracy

 

Oferujemy:

·         zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·         zapewnione i w pełni opłacone zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

·         samochód służbowy na dojazdy do pracy

·         ciepły posiłek w dniach pracy

·         zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

 

Nie chcesz jechać sam?

Nic straconego! – Do tego hotelu szukamy również pomocy kuchennej!

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV na adres: [email protected]  z dopiskiem: „POKOJÓWKA/OSOBA SPRZĄTAJĄCA/HEIMBUCHENTHAL” 

 

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

 

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie

klauzuli nr 1)

 

1)    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

 

Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

 

 

2)    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

 

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

 

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"