• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-7 500 EUR/h
  • Firma: Aleksandra Schmid
  • Kontakt: Aleksandra Schmid
  • Telefon: 49592380000849
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Opis oferty pracy:

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji bez znajomości języka
Praca od 29.10 lub kolejny termin 05.12.20

Miejsce pracy: Haren (Ems), Niemcy

WYMAGANIA:

- wytrzymałość fizyczna
- gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Pakowanie produktów drobiarskich
- Odważanie oraz układanie na tackach
- Marynowanie

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- umowa na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne 9 miesięcy
- stawka 10,15 € brutto/h + dodatki 25% godziny nocne
możliwość zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
- przez cały okres umowy wsparcie polskiego koordynatora
- tanie obiady w stołówce zakładowej
- zeit konto w ilości 100h
- możliwość robienia nadgodzin

Każdy Nasz pracownik przechodzi bezpłatnie dwa testy na koronawirusa stąd mamy pewność, iż nasi pracownicy oraz wszyscy pracownicy fabryki są zdrowi.

Mieszkania są w pełni wyposażone, umeblowane, są garnki, sztućce, talerze. Można przyjecać na gotowe :)

Ze zwględu na branżę (spożywcza) pracy jest sporo i nie ma mowy o przestojach :)

Jeśli posiadasz prawo jazdy i zgodzisz się zostać kierowcą Naszego busa firmowgo transport jest za darmo.