PAKOWANIE DROBIU → BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO → OD ZARAZ!!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sabina
  • Telefon: +48 664 905 456
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Pakowanie drobiu → bez znajomości j.niemieckiego → od zaraz!!

Miejscowość: Haren an der Ems, Niemcy

Opis stanowiska

o praca przy produkcji drobiu
o sortowanie i pakowanie drobiu
o praca od pon-pt, co druga sobota pracująca
o praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania stanowiska

o mile widziana ale niewymagana znajomość języka niemieckiego!
o mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
o dobry stan zdrowia
o gotowość do pracy w systemie zmianowym
o mile widziane auto na dojazdy do pracy
o gotowość do pracy w soboty

Oferujemy

o niemiecką umowę o pracę
o wynagrodzenie: 10€ brutto/godz + dodatki zmianowe
o firma zapewnia zakwaterowanie (odpłatne)
o pomoc na miejscu polskojęzycznego koordynatora
o gwarancję odprowadzanych składek
o ubranie robocze

Kontakt:

+48 664 905 456