Firma mod-Personaldienstleistungen GmbH z siedzibami w: Bietigheim, Lipsk, Hamburg, Köln oraz Düsseldorf jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy na rynku niemieckim, działamy już od 2005 roku.

Wyróżniamy się nie tylko  profesjonalizmem i zaangażowaniem naszych pracowników, ale także długoterminowymi zleceniami. A co za tym idzie zadowolonymi firmami i co najważniejsze szczęśliwymi pracownikami.

To człowiek jest najważniejszym kapitałem naszej firmy!

Stanowisko: SPAWACZ 311 AUTOGEN

ZADANIA

  • spawanie gazowe rur
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

OFERTA

  • niemiecka umowa o pracę na stałe
  • zakwaterowanie od firmy
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • diety za każdy przepracowany dzień
  • Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld (premie świąteczne i urlopowe)
  • dodatki za przepracowane  święta
  • płatny urlop wypoczynkowy

WYMAGANIA

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

[email protected]

Odwiedź nas też na Facebook:

Mod Personal Polska