DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Karolina Wankiewicz
  • Telefon: 510255614
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

OBOWIĄZKI:

• Spawanie Tigiem ruro średnicy

16-160mm i grubości 1-2 cm,

• Praca na miejscu,w hali

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie,

• Doświadczenie min. 2 lata jako spawacz/ślusarz/monter, umiejętność spawania metodą TIG

•koniecznosc wykonania probki,

•aktualny certyfikat spawalniczy.

Oferujemy
•niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia od 14,5 e brutto, uzależnione od kwalifikacji

•dieta dzienna 45 e netto, w skali miesiąca ok. 1000 e.

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

Praca w niemieckiej firmie liczy się do lat pracy i jest podstawa do ubiegania się o niemiecka emeryturę!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres mailowy.

W celu uzyskania bliższych informacji, proszę o kontakt telefoniczny 510 255 614, cv prosimy przesyłać na adres [email protected]

Jeżeli zaaplikujesz na stanowisko, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, będzie to dla nas oznaczać, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w Twojej aplikacji przez Agnieszkę Nowicka wykonującą działalność gospodarczą pod firmą Nowi Consulting Agnieszka Nowicka z siedzibą w Konstantynie przy ul. Krajobrazowej 7, 95-030 Rzgów na potrzeby tej rekrutacji/ rekrutacji na to stanowisko, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie.
W każdym momencie możesz cofnąć swoją zgodę poprzez kontakt z firma Nowi Consulting Agnieszka Nowicka na adres siedziby albo mailem na adres e-mail: [email protected], co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych osobowych przed cofnięciem Twojej zgody.

Jeżeli zaaplikujesz na ww. stanowisko to pamiętaj, że:
Administratorem Twoich moich danych osobowych jest:
1. Agnieszka Nowicka wykonująca działalność gospodarczą pod firmą Nowi Consulting Agnieszka Nowicka, NIP 949-014-8446.
Dane kontraktowe do Administratora danych to:
Adres: 95-030 Rzgów, Konstantyna ul. Krajobrazowa 7
e-mail: [email protected]
telefon: 510 255 614
W jakim celu będą przetwarzane Twoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe podane przez Ciebie w procesie aplikowania będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia rekrutacji, w ramach której złożyłeś swoją aplikację.
Podstawa prawna: 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).
Komu przekażemy Twoje dane?
Twoje dane mogą być przekazywane firmom, które dostarczają rozwiązania techniczne lub informatyczne potrzebne do tego, byś aplikował oraz firmom hostingowym, u których Administrator prowadzi swoją pocztę mailową.
Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?
Dane osobowe będą przechowywane przez następujący okres: do czasu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
Jeżeli chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane także na potrzeby przyszłych rekrutacji, to wyraź na to odrębną zgodę, pisząc do nas na adres e-mail: [email protected]
Jakie posiadasz prawa?
Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych i przenoszenia danych.
Jeśli uznasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe z naruszeniem przepisów o ochronie danych osobowych, to możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych.
Czy musisz nam podać swoje dane?
Podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nam przeprowadzenie rekrutacji z Twoim udziałem.