DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20-25 EUR/h
  • Firma: BEFUER
  • Kontakt: Zofia Usyk
  • Telefon: 784336627
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Hannover, Frankfurt, Köln
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Zakres obowiązków

  • Prace montażowe – Całe Niemcy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

    • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość
    • Samodzielność i staranność.

    Oferujemy

    • Bezpieczną i interesującą pracę ze stałą umową o pracę;
    • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 16.00 € / h- 18 € / h brutto
      • Dieta 7 € netto/ godzinę
    • Zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę,  przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe lub 2 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
    • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%
    • Urlop od 25-30 dni
    • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
    • Zaliczki cotygodniowe
    • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
    • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
    • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika