dodano 5 miesięcy temu

MAGAZYNIER m/w/d - Praca Niemcy z zakwaterowaniem - Hannover - bez niemieckiego

Hannover Niemcy
2000-3000  EUR / m-c
Wyświetleń: 903Aplikacji: 21
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
  • MAGAZYNIER/KA m/w/d
  • Miejsce pracy: Hannover i okolice
  • bez znajomości języka niemieckiego
  • STAWKA: od 13,50€ brutto/h
  • ZAPEWNIAMY PŁATNE ZAKWATEROWANIE (+meldunek)
  • ZAINTERESOWANY/A? PYTANIA?
  • ZADZWOŃ: 0049 511 67 66 95 651

Obecnie dla jednego z naszych partnerów – międzynarodowej firmy logistycznej zajmującej się dystrybucją kosmetyków/odzieży poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER m/w/d

Obowiązki:
• zbieranie zamówień za pomoca skanera,
• pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki,
• kontrola zwrotów,
• ogólne prace magazynowe.

Wymagania:
• NIE wymagamy znajomości języka niemieckiego,
• motywacja do pracy,
• gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnym magazynie,
• możliwość rozwoju,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę według taryfy IGZ
(pełen etat),
• gwarancje odprowadzania wszystkich składek oraz ubezpieczenie,
• możliwość cotygodniowych zaliczek,
• możliwość odplatnego zakwaterowania,
• b.dobry dojazd do pracy rownież komunikacją miejską,
• miłą obsługę kadrowo – płacową w języku polskim.

actio-personal.de/stellenliste/

Actio Personaldienstleistungen GmbH
Am Marstall 1a, 30159 Hannover
+49511676695651
Poniedzialek - Piatek 09:00 bis 16:30 Uhr.
Regulamin portalu Jober.pl

actio Personaldienstleitungen GmbH

0049511676695651
Osoba Kontaktowa
Oliwia Turczyn
strona www:
www.actio-personal.de