DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 799-2 999 EUR/m-c
  • Firma: Praca Expess Niemcy
  • Kontakt: Robert Hartwig
  • Telefon: 662 459 869
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik przemysłowy
Firma .Daar Personal Weimar obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lakiernik Przemysłowy

Miejsce pracy: Lakiernik Przemysłowy

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim stażem, dzięki czemu możemy dysponować kontraktami z wieloma klientami z całych Niemiec i oferować dla WAS atrakcyjne oferty pracy dzięki którym zarobisz dobre pieniądze.

Zadzwoń teraz, 662 459 869,

WYMAGANIA:

  • malowanie natryskowe
  • przygotowanie powierzni do malowania
  • utrzymanie porządku w Miejscu pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • chęć podjęcia pracy praktycznie od zaraz

  • w najleprzym wypatku prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:

  • oferujemy prace bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na umowę o prace
  • pełny wymiar godzin wraz ze wszystkimi świadczeniami zdrwotno-emerytalnymi
  • Praca w miejscowościach dużych i małych całe Niemcy
  • Stawki na początek od 22€
  • Pomagamy w uzyskaniu wszystkich niezbędnych formalności na terenie Niemiec, aby mogli Państwo spokojnie rozpocząć prace
  • Pracodawca daje jednoosobowy pokoj. pokój opłaca pracownik z diety

Lakiernik, Spawacz Elektryk

Za każdym razem w wprowadzającej rozmowie stawiam nacisk na przygotowanie kandydata do wyjazdu do pracy w Niemczech. Większość nie potrzebuje aż takiego wsparcia bo doświadczenie które posiadają jest na tyle duże to mogę się uczyć, ale tak czy inaczej musimy złapać komunikacje dzięki której, wszystko co ważne bedzie omówione i bez wątbliwości.

Dla mnie zawsze ważne jest że jestem częściom firmy w której pracuje i wyjaśniam reguły które potem podczas współpracy bedziemy musieli respektować i realizować nakreślony plan. To małe przypomnienie które uważam jest ważne za każdym razem i co tydzień, dlatego w różnych wersjach będę o tym pisać w nowych ogłoszeniach z pracą.

Jeśli chcesz się zgłosić do pracy, proszę o wypełnienie jednego z dostępnych formularzy.
formularzu zgłoszeniowym to formularz dla pracowników bez języka, oferty na magzyn,

Jeśli szukasz pracy jako fachowiec to najpierw proszę cię o kontakt telefoniczny, ewentualnie wypełnij ten formularz kontaktowy, albo możemy to zrobić razem.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, +48 662 459 869