MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Firma Budowlana obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca CE

Miejsce pracy: okolice Hannover - Herford (KWATERA ZAPEWNIONA)

WYMAGANIA:

  • znajomosc podstaw jezyka niemieckiego - wymog konieczny
  • doswiadczenie jako kierowca CE
  • doswiadczenie w montazu rusztowan

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wozenie rusztowan przemyslowych
  • praca od poniedzialku do piatku praca w ciagu dnia

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: 17,50 € brutto/h na miesiac wychodzi 2970€ brutto po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • na umowie zapewnione 170 h w miesiacu
  • kwatera zapewniona pokoje jedno i dwuosobowe platne tylko za media 200€
  • nadgodziny sa mozliwe
  • co miesiac 50€ netto na karcie Spendit
  • Urlaubsgeld okolo 250 - 350€
  • stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
  • niemieckie ubezpieczenie

Cv prosze wysylac na:
[email protected]

w temacie prosze wpisac (kierowca rusztowania hannover)

Kontakt +48 664998583 Wiktoria