• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20 EUR/h
  • Firma: Profitec
  • Kontakt: P. Nowak
  • Telefon: 049 345 23969215
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Dla naszego klienta budującego linie produkcyjne dla przemysłu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk - Elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy, Hannover

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe jako elektryk lub wieloletnia praktyka zawodowa

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca się samodzielnie dogadać z niemieckimi kolegami na zleceniu
  • gotowości do podjęcia pracy w Niemczech
  • certyfikat SEP lub inny, potwierdzający znajomość zawodu elektryka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • okablowywanie lini produkcyjnych
  • okablowywanie maszyn i urządzeń
  • kładzenie kładzenie elektrycznych instalacji przemysłowych
  • podłączanie instalacji w budynkach np. oświetlenie
  • praca na podstawie rysunków i dokumentacji projektowej

OFERUJEMY:

  • umowę podpisywaną z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

  • odprowadzanie składkek ubezpieczeniowych, zdrowotne oraz emerytalno-rentowych

  • wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 13€ brutto oraz diet w wysokości 7€ netto na godzinę
  • regularnie wypłacane zaliczki, już od pierwszego tygodnia pracy
  • przewidziane przez niemiecki kodeks pracy dodatki tj. za pracę w nadgodzinach i w dni świąteczne itp.
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach, które znajduje i rezerwuje nasze biuro
  • bezwględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
  • zlecenia odpowiadające kompetencjom i preferencjom pracownika
  • ciągłe wsparacie ze strony polskojęzycznego personelu
  • wyposażenie i odzież roboczą firmy UVEX lub innych wiodących producentów
  • bezpłatną opiekę lekarską
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • jasne warunki współpracy i wynagrodzenia

Profitec GmbH jest uznaną firmą na niemieckim rynku pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Profesjonalnie, szybko i z zaangażowaniem oferujemy atrakcyjne miejsca pracy. W 31 oddziałach zatrudniamy ponad 1300 pracowników. Jesteśmy firmą godną zaufania a naszym pracownikom oferujemy trwałość i bezpieczeństwo.

Wększość naszych zleceń realizujemy w okolicach największych miast Niemiec, takich jak: Berlin, Hannover, Leipzig, Monachium, Drezno i Frankfurt.