DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-18 EUR/h
  • Firma: Uranex
  • Kontakt: Uranex
  • Telefon: +4915158338259
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Brukarz

Brukarz / Pomocnik brukarza

Miejsce pracy – Hannover okolice

Niemiecka firma, przedstawiciel branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko: Brukarz / Pomocnik Brukarza

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

• Darmowy transport do pracy,

• Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy,

• Zakwaterowanie płatne 180 euro w pełni wyposażone,

• Stawkę godzinową dla pomocnika: 15€ brutto/h bez prawa jazdy lub 16 € brutto/h dla osoby z prawem jazdy,

• Stawkę godzinową dla brukarza: 17€ brutto/h bez prawa jazdy lub 18 € brutto/h dla osoby z prawem jazdy,

• Pracę od poniedziałku do piątku – minimum 40 godzin w tygodniu

• Ubranie robocze i narzędzia do pracy,

• Możliwość pracy w nadgodzinach w okresie letnim,

• Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc,

• Świadczenia obowiązujące w Niemczech.

ZADANIA:

• Kopanie dołów i rowów na posesji,

• Wyrównywanie podłoża,

• Układanie kostki brukowej,

• Obsługa maszyn typu: zagęszczarka, przecinarka,

• Pomocnik jest wsparciem dla Brukarza w zadaniach.

WYMAGANIA:

• Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy

• Umiejętność pracy z kilofem i łopatą,

• Punktualność,

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracach brukarskich,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Sprawność fizyczna,

• Chęć nawiązania stałej współpracy.

Cv prosze przesylac na ponizszy adres E-mail

E-mail: [email protected]