• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI Nano Silver Innowacje
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +48605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

                                 PEWNA PRACA Z CENTRUM PRACY NSI

                                                                         Oferta pracy w Niemczech

                                       Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                   FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

              OFERTA JEST SKIEROWANA DO KANDYDATÓW O WYSOKICH                                                       KWALIFIKACJACH ZAWODOWYCH.

WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
Z WŁAŚCICIELEM DOCELOWEJ FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH,NA PEŁNYCH PRAWACH ZATRUDNIENIA W NIEMCZECH

                    O bardzo dobrej opinii,renomowana  firma niemiecka, pilnie zatrudni następujących pracowników

                                                               ŚLUSARZ

                                                     znajomość niemieckiego - minimum komunikatywna

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim właścicielem firmy budowlanej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- MONTAZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe

- Umiejętność rysunku technicznego,

- praca zespołowa, elastyczność, zaangażowanie i niezawodność

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A1

Mile widziane

  • referencje

  • ukończone kursy zawodowe

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- Praca całoroczna                :  umowa o prace podpisywana bezpośrednio z włascicielem firmy ,na stałe/czas nieokreślony

- wynagrodzenie/stawka        :  od 14,50 € brutto / godzinę

- czas pracy                           :   minimum 40 godzin tygodniowo

- nadgodziny                          :   powyżej 160 godzin miesięcznie ,płatne gotówką lub odbiór godzin na zjazdy do Polski

- zaliczki                               :     na koniec każdego tygodnia wypłacane gotówką ( wedle uznania )

- zakwaterowanie                 :    bezpłatne ( pokoje 2-osobowe,wi-fi,aneks kuchenny,łazienka,lodówka,pralka )

- Inne dodatki                       :    Dodatek urlopowy , świąteczny

Pełna obsługa przez dział personalny firmy niemieckiej  :

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Kindergeld ( zasiłek na dzieci )

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- ustalanie odpowiedniej klasy podatkowej,na podstawie pełnej dokumentacji przekazanej pracodawcy

- mozliwośc uzyskania certyfikatów zawodowych,dyplomu mistrzowskiego niemieckiego

Dodatkowe informacje:

- Każdy zakwalifikowany kandydat,po zakończeniu procesu rekrutacyjnego

  (podpisanie gotowości podjęcia pracy w określonym terminie )

   ma możliwość kontaktu z pracodawcą niemieckim,jeszcze przed wyjazdem i może potwierdzić warunki zatrudnienia

- Kazdy pracownik otrzymuje od firmy rekrutacyjnej NSI" GWARANCJE OBSŁUGI PRAWNEJ  "

  od dnia wyjazdu do Niemiec oraz przez cały okres zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

- możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : OFERTA WAŻNA od STYCZNIA 2019

CV prosze przesłac na :  [email protected]

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

NSI

NANO SILVER INNOWACJE

02-601 Warszawa
Raclawicka 25

+48 605514535 (czynny :pon-sobota  14:00-18:00,niedziela : 14-17)