DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-16 EUR/h
  • Firma: Sepona GmbH
  • Kontakt: Anita, Monika, Małgorzata
  • Telefon: +49 341 22 45 88 30 lub +49 151 1612 4602
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Sepona GmbH to agencja pracy tymczasowej zatrudniająca fachowców z różnych branż, głównie budowlanej, a następnie oddelegowywaniem ich do naszych zaufanych klientów na terenie całych Niemiec.

Istniejemy na rynku Niemieckim od ponad 10 lat i dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mogli rozwijać się u nas zawodowo. Obecnie posiadamy cztery oddziały znajdujące się w Jenie, Lipsku , Erfurcie i Ostrowie Wielkopolskim.

W chwili obecnej dla naszego zaufanego klienta poszukujemy:

Elektryka

chętnego do wyjazdu od 8.01.2024

Miejsce pracy: 63450 Hanau /Niemcy

WYMAGANIA:

  • dobra znajomosc j. niemieckiego
  • wyksztalcenie w zawodzie elektryk
  • prawo jazdy i samochod
  • doswiadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Elektryka budowlana, elektryka domowa
  • Przeciąganie kabli, dłutowanie szczelin
  • Budowa tras kablowych
  • Instalowanie przełączników/skrzynek/oświetlenia

OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie godzinowe 15,20 -15,60 euro brutto/h  plus 8 euro diety za każda przepracowana godzine
    • Dodatki świąteczne i urlopowe, po okresie próbnym
    • Punktualne wynagrodzenie, 20 każdego miesiąca
    • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, 5 krotność dziennej diety
    • Niemiecką umowę o pracę
    • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
    • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych
    • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
    • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
    • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

 lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem Elektryk  na adres [email protected]

 Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Sepona GmbH, Jacobstr.3, 04105 Leipzig.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z  informacją.