MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Spawacz Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja: całe Niemcy/ HAMM

Termin: od zaraz

Jesteśmy nowoczesnym, działającym z powodzeniem od ponad 50 lat, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości. Nasz zakres działalności obejmuje m.in. takie obszary jak: budowa konstrukcji stalowych, instalacji i maszyn, technika transportu bliskiego i budowa rurociągów, poczynając od projektowania, przez produkcję, aż do montażu.

Zadania:

  • Spawanie stalowych części, konstrukcji stalowych oraz czesci maszyn
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Doswiadczenie w spawaniu i przecinaniu konstrukcji stalowych:
    • spawanie ręczne łukowe elektrodą otuloną – (111), albo/i
    • spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych – metodą MAG (135/136/138), albo/i
    • spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie argonu – metodą TIG/WIG – (141), albo/i
    • UP Orbital – (121)

Wymagania:

  • Doświadczenie jako spawacz.
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem techniczny.
  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całych Niemiec i elastyczność.

Jeśli samodzielna i odpowiedzialna praca oraz zaangażowanie, zespołowość są dla Pana/Pani oczywistością, oferujemy interesujące, długookresowe, miejsce pracy na czas nieokreślony.

Oferujemy również kursy językowe w naszej firmie.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal.
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, spełniającymi warunki rekrutacji.