ŚLUSARZ NIEMCY, MONTER RUR, J. NIEMIECKI, STALA PRACA, NIE AGENCJA, BEZPOSREDNIO

Nasza firma niemiecka, bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej, dokumenty przez Internet, pełny pakiet socjalny, darmowe kwatery, Praca Niemcy, stała praca.

SLUSARZ, monter rur, j.niemiecki

bezposrednio do naszej FIRMY GmbH, nie agencja.

Szczegóły oferty pracy dla czytających, prosze nie gdybać, po przeslaniu dokumentow
otrzyma Pan telefonicznie infomacje na Twoje pytania.

jezyk niemiecki konieczny, praca z Niemcami tylko,
angielski bez znaczenia!, tylko osoby mowiace po niemiecku egal wie!

Opis stanowiska:

  • Stala praca na zakladach chemicznych / rafinerii
  • Przygotowanie elementów dla monterów rurociągów, wyginanie odcinków rur, demontaż, przygotowywanie złączy, montaż. Kołnierze itp,
  • Doświadczenie w zawodzie w pracy jako Schlosser i umiejetność pracy w zespole.
  • Wymagane doświadczenie na danym stanowisku Ślusarza, montaz i demonataz rur!
  • mile widziane, ale nie konieczne: ISO, SCC/VCA, kolnierze, badania lekarskie.

stała praca, j.niemiecki koniecznie,

Wymagania:

  1. Mieszkanie gratis, Komfortowe warunki kuchnia łazienka internet,
  2. Czasem 2 osoby-sporadycznie przez 1 tydzień,
  3. opłacone przez naszą firmę! i znaleziony
  4. Również system rotacyjny,
  5. czas urlopowy elastyczny.
  6. Auto tak i nie/ do ustalenia.
  7. kondycja fizyczna wymagana
  8. praca na wysokosci i w maskach tez moze byc!

Oferujemy:

  1. Stawka ustalana indywidualnie od 14€ netto pro Stunde! na czysto, na rękę.
  2. stawka zalezna od znajomosci izometrycznego rysunku oraz j. niemieckiego
  3. Zaliczka 1000 € oraz wyplata do 20 na konto walutowe.
  4. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoje 1-2 osobowe max,
  5. Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni
  6. brak zeit konta/brak banku godzin! tak
  7. auto do ustalenia
  8. ilosc godzin od 18-230 miesiecznie, rozne firmy chemiczne

Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow

email: [email protected]

WAZNE: W tytule wiadomości: Schlosser Essen, data na kiedy faktycznie bedziesz!

po otrzymaniu dokumentów oddzwonię!
PN-PT: 9.30-16.30 auf Deutsch/polnisch
Handy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 698 196 742

Praca Niemcy, Dormagen/Leverkusen/Frankfurt/Hannover/Hamburg i wiele innych.

PS. umowa tylko niemiecka, Gewerba odpada!

Prosba: jezeli masz inna oferte informuj nas o tym na bierzaco,
blokujesz innym miejsce pracy!
Szanujmy się!