MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Nasza firma niemiecka KRONOS GmbH, jeden z 30 kronosow, - bezposrednio u nas, - na umowie niemieckiej. - pelne ubezpieczenie, socjalne itp - umowa na czas nieokreslony - obsługa w języku polskim, - brak zeit konta, --Biuro w Mülheim an der Ruhr, DE, 9-17 PN-PT. Handy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 698 196 742 adres e-mail: [email protected]

Spawacz TIG 141 RURY j.niemiecki, FM3 13 CRMO 4-5

Opis stanowiska: Do ustalenia szczegoly przed zatrudnieniem___

  • Spawanie rur czarnych rentgen 25-100%,(zadne ogrodzenia) TIG 141, HL045!
  •  TIG 141, HL045!

    FM3 CRMO

  • Pozycja wymuszona, wewnatrz lub na zewnatrz
  • Próbki na miejscu.
  • Instalacje przemysłowe, rafinerie lub chemiczne zaklady na terenie calych Niemiec tylko
  • 180 do 240 godzin,
  • Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki,
  • Zaraz po kursie odpada;
  • Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada

Wymagania:

  1. najlepiej - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni,
  2. transport do ustalenia
  3. CV aktualne!
  4. certyfikaty aktualne,
  5. Mile widziane SCC/VCA, certyfikaty co pol roku podbijane, badania lekarskie
  6. konkretne osoby!

Kontakt po przeslaniu dokumentow! w tytule wiadomosci:
Nazwisko, zawod, data start?
adres e-mail: [email protected]
nastepnie rozmowa, ustalenia i zatrudnienie

Oferujemy:

  1. od 17-20 netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji,
  2. lub do ustalenia od 12,42€ brutto/h +50€ dieta netto na dzien.
  3. bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka,
  4. brak zeit konta
  5. urlop elastyczny dla kazdego
  6. Zaliczki 1000 euro po 2 tygodniach pracy
  7. wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe.
  8. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę!
  9. nocleg od 1 do 25 KM
  10. pokoje 1 lub 2 osobowe
  11. kuchnia, lazienka, wifi,

Gewerba czy inna dzialalnosc gospodarcza odpada

Kraj: Niemcy

++++ poziom trudnosci :)