SPAWACZ TIG 141 NIEMCY, RURY, J.POLSKI, 3500-4000€ NETTO+POKOJ GRATIS

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronos GmbH Niemcy
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +48 698 196 742
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Spawacz Tig 141, j.polski albo niemiecki

3500-4000€ netto+pokoj

Opis stanowiska:

  1. spawanie rur,
  2. Tylko Spawacz TIG 141, HL045! rury tylko rury "Biale lub Czarne"
  3. pozycja też wymuszona i rentgen 25%,
  4. próbki na miejscu w Hamburgu.
  5. Instalacje przemysłowe! Rafineria albo chemiczne zakłady, fabryki itp.

Wymagania:

  1. Certyfikaty spawalnicze, jeżeli są nieaktualne można aktualizować na koszt naszej firmy.
  2. Szukamy tylko na Tig 141.
  3. Spawanie rur.
  4. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz
  5. Doswiadczenie 1-2 ciaglego spawania rur, bez przerw, pewna reka!
  6. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki

Oferujemy:

  1. Bez znajomości jezyka niemieckiego od 17€
  2. Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 17-20€
  3. Kwoty netto w euro, na czysto, na rękę.
  4. Mieszkanie 1-2 osobowe pokoje gratis, Opłacone przez naszą firmę
  5. Również system rotacyjny, elastyczny czas urlopowy.
  6. Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni

Handy/Komorka +49 179 42 19 146
Handy/Komorka+48 698 196 742
email zapisz [email protected]

PRACA NIEMCY, HAMBURG

Kraj: Niemcy