SPAWACZ TIG 141 NIEMCY HAMBURG J. NIEMIECKI, OD 3400€NETTO+POKOJ GRATIS

MIEJSCE PRACY

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Niemczech, umowa przez Internet lub w biurze. Praca północne Niemcy,

zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY.

Spawacz Tig 141, rura biala i czarna,

j. niemiecki poziom "dogadam się"

Opis stanowiska:

  • spawanie rur czarnych rtg i bialych,
  • TIG 141, HL045!
  • trzeba dobrze spawac oba rodzaje, bez ale...
  • pozycja też wymuszona i rentgen minimum25%,
  • próbki na miejscu.
  • Instalacje przemysłowe!

Wymagania:

  1. Certyfikaty spawalnicze, najlepiej aktualne/rozpatrywane w 1 kolejnosci. Aktualne tzn. pieczątka na dole certyfikatu co pół roku, koszta u polskiego spawalnika okolo 100 zł!
  2. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz
  3. Doswiadczenie od 2 lata ciaglego spawania rur.
  4. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki,
  5. Zaraz po kursie odpada;
  6. Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada
  7. NIEMIECKI A1-A2/komunikatywny minimum!

Oferujemy:

  1. Stawka ustalana indywidualnie od 18€ netto pro Stunde! na czysto, na rękę.
  2. Zaliczka 1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe.
  3. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoj,
  4. Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni
  5. brak zeit konta/brak banku godzin
  6. auto do ustalenia

wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo!
certyfikaty spawalnicze dolaczyc!  tytul maila: tig mit deutsch

Kontakt po przeslaniu dokumentow!
Handy/Komorka +49 179 42 19 146
jezeli masz sprecyzowane pytania, aber wir Sprechen auf Deutsch:)