SPAWACZ ORBITALNY 121 NIEMCY OD 18 € NETTO +POKOJ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronos GmbH Niemcy
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +48 698 196 742
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Spawacz Orbitalny 121

SPAWACZ NIEMCY

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn m.in. ARC-Machines, Polysude-Polysoude, Orbimatic, Cajon lub innych (spawacz orbitalny 121);
próbki na miejscu w Hamburgu. Instalacje browary, mleczarnie, zakłady chemiczne i farmaceutyczne, fabryki itp.
(mile widziane: Certyfikat spawania łukowego lub równoważny)

Wymagania:

Dobra znajomość rysunku izometrycznego;
Komunikatywny język niemiecki; mile widziana, ale nie koniecznie
Odpowiednia wiedza fachowa;
Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym;
Certyfikat dla operatorów urządzeń spawalniczych zgodnie

z EN 1418 proces spawania: 121 orbitalny lub; certyfikat Spawacza z EN 287-1, 141 T gr.8;
Gotowość do podróży;

Oferujemy:

Bez znajomości jezyka niemieckiego 18€
Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 18€
Kwoty netto w euro, na czysto, na rękę.
Mieszkanie 1 osobowe pokoje gratis,
Opłacone przez naszą firmę Również system rotacyjny, elastyczny czas urlopowy. Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni!

Handy/Komorka +49 179 42 19 146
Handy/Komorka+48 698 196 742
email zapisz [email protected]

PRACA NIEMCY,