• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: PHH Personaldienstleistung GmbH
  • Kontakt: Tomasz Hachuła
  • Telefon: 731919266
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

W związku z naszą działalnością poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik sortowni

Opis stanowiska:
- Sortowanie paczek i przesyłek ( do 25 Kg )
- Niezależnie działanie

Wymagania:
- Sprawność fizyczna
- Niezawodność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Wynagrodzenie 11,00 - 12,00 € brutto
- dodatek 5 Euro VMA/ Dzień
- Zakwaterowanie – podział kosztów z pracodawcą 50/50
- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
- Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami