Paulina Foksa
dodano 3 dni temu

Pracownik obrobki metalu (m/k/d) w Stolpen poszukiwany

Hamburg Niemcy
Wyświetleń: 52Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Twoje zadania:

Montaż komponentów i podzespołów w sektorze stali nierdzewnej

Szlifowanie spoin spawalniczych i obróbka widocznych powierzchni w celu uzyskania optymalnej jakości powierzchni

Obsługa maszyn takich jak zgrzewarki punktowe i systemy spieniania PU

Zapewnianie jakości i funkcjonalności gotowych produktów

Przyczynianie się do wydajnego procesu produkcji i zgodności z normami bezpieczeństwa

Oferta:

Pełny etat z 40 godzinami tygodniowo - wystarczająco dużo czasu na pracę i wypoczynek!

30 dni urlopu rocznie - abyś mógł odpocząć

Rower służbowy - do przyjaznych dla środowiska dojazdów do pracy (i do pochwalenia się sąsiadom przy następnym grillu)

Kompleksowy program wprowadzający - abyś szybko poczuł się jak profesjonalista

Docenienie Twojej pracy - ponieważ nic nie działa tutaj bez Ciebie!

Udział w firmowym programie emerytalnym

Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - dobry klimat - dobra praca

Twoj Profil:

Ukończone szkolenie jako ślusarz, monter lub w porównywalnej dziedzinie zawodowej

Doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną i w montażu komponentów

Znajomość obsługi maszyn, w szczególności zgrzewarek punktowych i systemów spieniania PU

Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i skrupulatne podejście do pracy

Gotowość do dalszego szkolenia i rozwoju w ramach firmy

Job Rocket - Twoj Start!

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w rekrutacji talentów w zawodach medycznych i pielęgniarskich, zawodach handlowych, przemyśle i rzemiośle, a także usługodawców i personelu serwisowego. Wspieramy naszych klientów w znalezieniu najlepszych talentów i pomagamy naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę.

Naszym celem jest uproszczenie i przyspieszenie poszukiwania pracy dla młodych talentów. Chcemy pomóc naszym kandydatom znaleźć idealną pracę, która odpowiada ich umiejętnościom i zainteresowaniom.

Nasza misja:

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na dobrą pracę, niezależnie od swojego pochodzenia. Chcemy pomóc uczynić świat pracy bardziej sprawiedliwym i otwartym dla młodych talentów.

*Job Rocket jest marką: Die Elbmonteure Service GmbH

Kontakt:

Recruiterin

[email protected]

www.job-rocket.de

Tel.: 040 59 36 127 420

Mobil: 0162-694 83 33

Job Rocket, Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Job Rocket

Hamburg, Niemcy
01626948333
Osoba Kontaktowa