PRACOWNIK NA MAGAZYNIE/ PRACA DLA PAR

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Unique Personalservice GmbH
  • Kontakt: Anna Skrzynska
  • Telefon: 0049 89 56827 192
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Unique oferuje Państwu stabilne i pewne zatrudnienie. Poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych i komisjonerów w Hamburgu (Am Genter Ufer).

Zadania:

  • Komisjonowanie za pomocą skanera
  • Pakowanie
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Załadunek, rozładunek towaru

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany) oraz w weekendy
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (A2) warunek konieczny
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Co oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
  • Długotrwałe i pewne zatrudnienie
  • Stawka godzinowa 10€ brutto
  • Indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników
  • Do końca roku możliwość skorzystania z darmowych kursów dla operatorów wózków widłowych
  • Dobra atmosfera pracy

Jeśli szukasz ciekawej pracy z prespektywami zgłoś się już dzisiaj.