DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.
  • Kontakt: Piotr Romaniuk
  • Telefon: 503 590 603
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
pracownik inwentaryzacji
Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:
-Liczenie produktów w sklepie skanerem elektronicznym.

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 34zł netto za godzinę
- organizację zakwaterowania (koszt 100EUR miesięcznie za pokój dwuosobowy)
- darmowy dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy
- 40-50 godzin pracy tygodniowo
- pracę w okresie minimum od 6.10 do 30.11.2019

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem portalu olx. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”