OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH.NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.PRACA W DOMACH SENIORA.SYSTEM STACJONARNY.PRACA OD MARZEC 2019 - NIEMCY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Hamburg,Frankfurt/M
  • Państwo: Niemcy
PRACA - OPIEKUN/OPIEKUNKA  OSÓB  STARSZYCH - NIEMIECKIE DOMY SENIORA.
Praca od   25.03.2019 , 01.04 .2019 i w kolejnych Tygodniach.

Zatrudnimy Opiekunów Osob Starszych do Niemiec. Miejsce Pracy  Landy Niemieckie.
PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy.   Umowa na Niemieckich Warunkach na czas nieokreslony.
Praca Stacjonarna w jednym Domu Opieki ( bez wyjazdów do innego  miejsca Pracy).

OFERUJEMY:
Zatrudnienie  Stałe w Domach Seniora.
Praca w systemie 3 zmianowym. Dodatki za zmiane druga , trzecia,  i Swieta.

Zapewniamy Pelny Etat  min. 151,67 godzin pracy /m-c.  Praca na 3 zmiany ( dzien, popoludnie  noc)
 + mozliwosc Pracy w nadgodzinach.

STAWKA:
od 10.13  EUR  do 12.00 EUR brutto/godz.+ dieta 45 EUR netto/dzien pracy.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwatere oplaca Pracownik.

WYMAGAMY:
znajomość niemieckiego komunikatywnie w mowie + doswiadczenie w Opiece Osób Starszych.

ZADANIA:
Opieka Osób  Starszych w Domach Seniora.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV:
www.rekrutacja-kozow.eu   Email: [email protected]   T : +48 515 526 657